Archiwum


Kategoria: sprzęt do siłowni

 • Osobisty trening – rowerek, czy trenażer
  Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?
  Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia do biegania, czy orbitrek kettler?”
 • Jak to wygląda sprawa z robieniem zakupów? Działają na nas te wszystkie sztuczki marketingowe, czy jednak nie? Co o tym wiemy?
  Lista koniecznych produktów na pewno będzie się sprawdzać w przypadku zakupów spożywczych, gdyż umożliwia uniknąć bezsensownego krążenia po sklepie. Jednakowoż przy okazji nabycia ubrań lub książek lista nie jest już taka genialna. Dlaczego? Po prostu, tego typu produkty nie zakupujemy zazwyczaj w takiej liczbie, jak artykuły spożywcze. Również robienie zapasów nie musi być oczywistym synonimem mądrego kupowania.
 • Rolety okienne uchronią nas przed zbytnią ilością światła
  Rolety okienne mogą okazać się ozdobą okna. Gdy pragniemy się osłonić od zbytniej ilości słońca, lub pragniemy osłonić swoją prywatność przed wścibskimi wejrzeniami spacerowiczów, to możemy ciągle inwestować w rolety okienne. Podarują nam one możliwość ich opuszczenia wciąż, jeśli pojawia się taka konieczność oraz na tyle, na ile okazuje się być to potrzebne.